PRADŽIA
DAILĖ
MAŽOJI ARCHITEKTŪRA
PLĖŠIKAI
POEZIJA
ŠVENTĖS / SCENOGRAFIJA
KITI PROJEKTAI










Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas


Skulptūrų paroda (2020 - 2022)


Projektas "Skulptūrų paroda" - keliaujanti ekspozicija, kurioje demonstruojamos
Žilvino Prano Smalsko sukurtų skulptūrų fotografijos.
Plačiau puslapyje balvonai.lt


Bendradarbiavimas "URBACT projekto apimtyje" (2021)


AnykščiaiBendradarbiaudami "URBACT" projekto apimtyje, sukūrėme lauko baldus ant "Bangelės tilto" ir ant "Pėsčiųjų tilto" virš Šventosios upės Anykščiuose.
Projekto "Sveiki miestai" rengėjas Anykščių rajono savivaldybės administracija.


Bendradarbiavimas projekte „Išnykusių kaimų atminimas“ (2020)


Anykščių menininkų asociacija bendradarbiavo projekte "Išnykusių kaimų atminimas".
Dizainą sukūrė Žilvinas Pranas Smalskas.



Partnerystė projekte „Aukso žuvys po ledu“ (2019)


AnykščiaiPartnerystė projekte „Aukso žuvys po ledu“ (2019)Partnerystė projekte „Aukso žuvys po ledu“ (2019).

Projektą remia Anykščių rajono savivaldybė





Judėk ir kurk (2017 - 2018)


Anykščių rajono savivaldybėProjektas skirtas Anykščių menininkų asociacijos narių sveikatinimui.
Projektą remia Anykščių rajono savivaldybė.






Partnerystė projekte "ART imi" (2017)


Partnerystė projekte "ARTimi" (2017)Anykščių rajono savivaldybė.Anykščių kultūros centras su partneriais surengė tarptautinį mėgėjų teatrų festivalį "ART imi". Anykščių menininkų asociacija prisidėjo sukuriant scenografiją spektakliui pagal S.Beketą. Režisierius - estas Tiit Alte. Scenografiją sukūrė ir pagamino Žilvinas Pranas Smalskas. Viena scenografijos dalis buvo išnešta į Anykščių miesto aikštę ir tapo teatrų festivalio akcentu.


Gediminaičių stulpai (2016)


Gediminaičių stulpai (2016)Nacionalinė mokėjimo agentūraTai yra landšafto architektūros projektas. Anykščių rajone pasodinome 2 hektarus miško, kuriame iš skirtingų medžių rūšių išdėliotas Gediminaičių stulpų simbolis.
2016 m. sukanka 700 metų kai Lietuvos Didžiojo kunigaikščio sostą (1316 metais) užėmė Gediminas. Jam valdant prie LDK buvo prijungti  Vitebskas  (1320 m.) ir Volynė (1340 m.), į vasalinę priklausomybę pateko  Pskovas  (~1320 m.), Černigovas (~1323 m.), Severėnų Naugardas (~1323 m.),  Smolenskas  (~1325 m.), Kijevas (iki 1330 m.), Perejaslavlis (iki 1330 m.). LDK plotas Gedimino laikais padidėjo maždaug trečdaliu.
Gediminaičių stulpai
– Lietuvos valstybingumo simbolis.                    Projekto vadovas Žilvinas Pranas Smalskas.


Partnerystė projekte „Žemės žingsniai mene“ (2015)


AnykščiaiPartnerystė projekte „Žemės žingsniai mene“ (2015)Asociacija „Anykščių šventės“ įgyvendino projektą „Žemės žingsniai mene“. Žemės meno plenero tema – virsmas. Anykščių menininkų asociacija prisidėjo sukuriant skulptūrą „Sparnai“. Skulptūra vaizduoja du sparnus, kuriuos sudaro trisdešimt „plunksnų“. Stebint "plunksnų" ažūrą, pastebima raida ir virsmas: iš horizontalios padėties į vertikalią ir atgal; iš mažos į didelę ir atgal; iš šviesios į tamsią ir atgal. Tai - tartum mūsų gyvenimo ar kalendoriaus modulis. Sparnai – džiaugsmas, polėkis. Skulptūroje “plunksnos” sujungtos po penkias iš abiejų pusių. Tai - nelyg rankos susikibusios pirštais, simbolizuoja susijungimą, vienybę. Dažnai žmonės supynę pirštus demonstruoja vienybę. Deja, skulptūroje įžiūrime kad net tarp stipriai sujungtų rankų vis tiek lieka tarpas. Į jį kas nors gali įlįsti, juo praeiti ar ten atsistoti. Kūrinio idėja yra ta, kad viskas mūsų gyvenime kinta ir keičiasi. Skulptūrą „Sparnai“ sukūrė Žilvinas Pranas Smalskas.


Partnerystė projekte skirtame Valstybės dienai (2014)


Projektas skirtas Valstybės dienai (2014)VšĮ Aukštaitijos siaurasis geležinkelis su partneriais 2014 07 06 įvykdė projektą Valstybės dienai paminėti. Anykščių menininkų asociacija atliko teatralizuotas - koncertines programas ant Šeimyniškėlių ir Palatavio piliakalnių. Teatralizuotoje karūnavimo ceremonijoje, pagal J.Marcinkevičiaus dramą „Mindaugas“, karaliaus Mindaugo ir jo brolio Dausprungo vaidmenis sukūrė Gintautas Eimanavičius ir Žilvinas Pranas Smalskas. Vaidino Viešintų klojimo teatro aktoriai: Albertas Pranskūnas, Robertas Raišelis ir Liudas Stakus. Dainavo Danutės Karčemarskienės vadovaujamas etnografinis ansamblis „Abelėla“


Partnerystė projekte „Žirgas lietuvio būde“ (2014)


Partnerystė projekte "Žirgas lietuvio būde" (2014)Anykščių rajono savivaldybė.LR Kultūros tarybaAnykščių kultūros centras su partneriais įgyvendino projektą „Žirgas lietuvio būde“. Niūronyse 2014 birželio 7 dieną parodyta misterija „Žirgas lietuvio būde“. Projekto vadovė ir režisierė Jolanta Pupkienė. Dailininkas Valentinas Žalkauskas. Projektą rėmė Lietuvos kultūros taryba, Anykščių rajono savivaldybė.

Anykščių menininkų asociacija prisidėjo gaminant scenografiją. Medinius žirgelius sukalė Žilvinas Pranas Smalskas. Medieną dovanojo Anykščių miškų urėdija.


Partnerystė projekte "Pasaulio Gojiečiai" (2013)


Partnerystė projekte "Pasaulio Gojiečiai" (2013)Partnerystė projekte "Pasaulio Gojiečiai" (2013)Klubas "Gojus" su partneriais surengė projektą "Pasaulio anykštėnų" metams paminėti.
Šiuo projektu, iš Anykščių į Europą išvykę šokėjai pakviesti  susiburti į repeticijų stovyklą ir surengti koncertą Anykščių miesto šventėje.
Projekto vadovas Jūratė Uselienė.

Projektą rėmė Anykščių rajono savivaldybė.

       
© Anykščių menininkų asociacija.       Sprendimas: DPromoLink